تبلیغات
عصرهنر WWW.ASREHONAR.NET - بازدید حجت الله ایوبی از پشت صحنه فیلم "بهمن"
تاریخ : شنبه 23 فروردین 1393 | ساعت 18 و 23 دقیقه و 15 ثانیه | نویسنده : عصرهنر

به گزارش عصر هنر به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی ، دکتر "حجت الله ایوبی" معاون وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی ،در روند بازدیدهای خود از پشت صحنه فیلم های سینمایی در دست تولید،با حضور در پشت صحنه فیلم "بهمن"با عوامل این فیلم دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی،در فیلم"بهمن" به کارگردانی مرتضی فرشباف که روزهای پایانی فیلمبرداری اش را به مدیریت هومن بهمنش پشت سرمی گذارد،احمد حامد وفاطمه معتمدآریا ایفاگر نقش های اصلی هستند وتهیه کنندگی آن نیز برعهده جواد نوروز بیگی است.

در جریان این بازدید،هر یک از عوامل تولید فیلم"بهمن" در پاسخ به سئوالات دکتر ایوبی توضیحاتی را درباره روند تولید این فیلم ارائه کردند.

لوکیشن فیلم "بهمن"در منطقه  قیطریه تهران ودر مجاورت موزه و نگارخانه استاد علی اکبر صادقی است.

پس از بازدید ایوبی از پشت صحنه فیلم "بهمن"،وی با حضور در موزه و نگارخانه استاد علی اکبر صادقی،ضمن بازدید از آثار این هنرمند با وی دقایقی به گفت و گو نشست.

ایوبی پیش از این نیز از پشت صحنه فیلم های "شهرموش ها2"به کارگردانی مرضیه برومند،"معراجی ها" به کارگردانی مسعود ده نمکی،"آتش بس2" به کارگردانی تهمینه میلانی،"دلم می خواد" به کارگردانی بهمن فرمان آرا بازدید کرده بود و در برنامه آتی خود قرار است از پشت صحنه فیلم "مزارشریف"به کارگردانی عبدالحسن برزیده بازدید کند.

 
طبقه بندی: خبر،
برچسب ها: عصر هنر، حجت الله ایوبی، جوادنوروزبیگی،

  • قیمت سکه
  • قالب پرشین بلاگ
  • ضایعات