تبلیغات
عصرهنر WWW.ASREHONAR.NET - اعضای شورای عالی سینمای ایران منصوب شدند
تاریخ : سه شنبه 19 فروردین 1393 | ساعت 23 و 08 دقیقه و 44 ثانیه | نویسنده : عصرهنر

اعضای شورای عالی سینمای ایران با حکم "علی جنتی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند.

به گزارش عصرهنر به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی،"علی جنتی"ضمن تشکر و قدردانی از خدمات اعضای پیشین شورای عالی سینمای ایران(داوود میرباقری،مسعود جعفری جوزانی،احمد نجفی،جمال شورجه،مسعود ده نمکی و محسن علی اکبری) طی احکام جداگانه ای ،اعضای جدید این شورا را منصوب کرد.

برهمین اساس،مسعود جعفری جوزانی،خسرو سینایی،پرویز پرستویی،منوچهرمحمدی،احمد رضا درویش،سید رضا میرکریمی وفرهاد توحیدی به عنوان اعضای جدید شورای عالی سینمای ایران از وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی حکم خود را دریافت کردند که فرهاد توحیدی و سید رضا میرکریمی به نمایندگی از خانه سینما در شورای یاد شده حضور دارند.

در متن حکم وزیر به اعضای شورای عالی سینمای ایران آمده است:

" نظر به دانش ،تجربه و جایگاه رفیع جناب عالی در میان اصحاب سینمای کشور و به استناد مصوبه 163934/42175 هیأت محترم وزیران ،به موجب این حکم به مدت دو سال به عنوان "عضو شورای عالی سینمای ایران "منصوب می شوید.

سینمای افتخار آفرین کشورمان نماد ارزش های اسلامی و ایرانی است و چشم امید صاحبان اندیشه های ناب و اصیل جهان،بدان دوخته شده است.در فضای سرشار از امید کنونی ،شورای عالی سینما می تواند منشاء ایجاد عزم و اراده ملی برای ارتقای این هنر ارزشمند و حل مشکلات و چالش های پیش رو باشد.

موفقیت روز افزون جناب عالی را در خدمت به فرهنگ و هنر این سرزمین از خداوند متعال خواستارم."
طبقه بندی: خبر،

  • قیمت سکه
  • قالب پرشین بلاگ
  • ضایعات