تبلیغات
عصرهنر WWW.ASREHONAR.NET - جلسه تكمیلی تدوین آیین نامه شورای صنفی اكران برگزار شد .
تاریخ : چهارشنبه 2 بهمن 1392 | ساعت 17 و 11 دقیقه و 12 ثانیه | نویسنده : عصرهنر

به گزارش عصر هنر به نقل ازروابط عمومی سازمان سینمایی با برگزاری جلسه تكمیلی تدوین آیین نامه شورا ی صنفی اكران سال 93، پیش نویس آیین نامه ، پس از تأیید و امضای اعضای گروه جهت تأیید نهایی به ریاست سازمان سینمایی  ارجاع شد .

بنا بر این گزارش،كار تدوین پیش نویس آیین نامه شورای صنفی اكران با برگزاری 6 جلسه كارشناسی ازماه پیش  آغاز شد و پیش نویس تهیه شده پس از ویراستاری وبررسی و  مطابقت های حقوقی ، در این جلسه  پس از تأیید نهایی ،به امضای اعضای گروه رسید.

این گزارش حاکیست ، جلسات آیین نامه و ضوابط نمایش سال  93 كه  بر اساس حکم "حجت الله ایوبی" رییس سازمان سینمایی به محمد احسانی"معاون آثار و فعالیتهای سینمایی، با ترکیب 3 نفر از سینماداران،3نفر ازتهیه کنندگان،2 نفر از پخش کنندگان و یک نفر کارگردان در سازمان سینمایی تشکیل شد، اعضاء مبتنی بر  نگاه صنفی ، تلاش خود را  در برطرف كردن مشكلات گذشته در حوزه اكران و نمایش و ارائه راهكارهای مناسب برای رونق سالن های سینما مبذول داشتند.

آیین نامه نهایی شده "شورای صنفی اكران سال 93 " مشتمل بر 5 فصل ،69 ماده با تبصره های مربوطه است  و از عمده ترین اهداف آن ساماندهی اكران فیلم های سینمایی ، ایجاد تنوع نمایش و فراهم كردن امكان اكران گونه های سینمایی با هدف جذب مخاطبین است .
طبقه بندی: خبر،
برچسب ها: عصر هنر، روابط عمومی، سازمان سینمایی، حجت الله ایوبی، محمد احسانی، آیین نامه شورا ی صنفی اكران،

  • قیمت سکه
  • قالب پرشین بلاگ
  • ضایعات