تبلیغات
عصرهنر WWW.ASREHONAR.NET - ماجرای «آقا مدیر» با خواستگاری به پایان رسید
تاریخ : جمعه 14 تیر 1392 | ساعت 18 و 49 دقیقه و 46 ثانیه | نویسنده : عصرهنر


تصویربرداری فیلم تلویزیونی «آقا مدیر» به کارگردانی سید وحید حسینی به پایان رسید

به گزارش عصر هنر ، به نقل روابط عمومی این فیلم تلویزیونی، تصویربرداری «آقا مدیر» که تهیه کنندگی آن برعهده مجید عباسی و مهدی قریشی است پس از21 جلسه روز جمعه 14 تیرماه به پایان رسید.
 

بنابراین گزارش، در آخرین جلسه تصویربرداری این فیلم که در مجتمع فنی تهران واقع در سعادت آباد به عنوان لوکیشن دانشگاهی انجام شد، اشکان اشتیاق در نقش شهرام و امیر غفار منش در نقش بهرام که برادر هستند بازی داشتند.
 
در این سکانس بهرام برای خواستگاری از یکی از همکلاسی‌های شهرام به دانشگاه آمده است. در ادامه تصویربرداری تله فیلم «آقا مدیر» با گرفتن چند پلان باقی مانده با بازی اشکان اشتیاق به پایان رسید تا با طی کردن مراحل فنی برای پخش در روز مبارک عید فطر آماده شود.
 

عوامل این فیلم تلویزیونی عبارتند از :

نویسندگان: زهرا خمسه ، سید وحید حسینی

بازیگران: مهران رجبی ، امیر غفار منش ، اشکان اشتیاق ، عباس جمشیدی ، محمد رضا حقگو ، مهران رنجبر ، میثاق جمشیدی ، حلیمه سعیدی ، نسیم افشار

ناظرکیفی: شایسته شوشتریان،دستیار کارگردان و بر نامه ریز: پرنیا کاظمی پور،منشی صحنه : آزاده جهانبخش،تصویربردار:فرشید رسولی،تدوین: کامران،جاهدی،صدابردار: ناصر انتظاری،طراح صحنه و لباس: محسن غلامی،طراح چهره پردازی: اشکان عسگری،مدیر تولید: سعید صالحی، تدارکات: شهداد ضرقامی زاده، دستیار تهیه: زهرا آبشاری، روابط عمومی: بهناز وفایی وحدت، عکاس: مهسا طیب طاهر.

خلاصه داستان:
احمد یاوری نماینده‌ای از نسل گذشته به سفارش دوست گرمابه و گلستان اسماعیل فتوحی وارد خانه پوریا پسر اسماعیل می‌شود خانه‌ای اشفته با جوانانی با گره‌های کور در زندگی شخصی.
 
یاوری که همه اورا آقا مدیر می‌شناسند به کمک فتوحی سعی در رفع مشکلات جوانان دارد هر چند در این راه مقاومت بچه‌ها که به زندگی بی نظم خود عادت کرده‌اند قصه را دچار افت و خیزهایی می‌کندطبقه بندی: خبر،

  • قیمت سکه
  • قالب پرشین بلاگ
  • ضایعات