تبلیغات
عصرهنر WWW.ASREHONAR.NET - خیابانی در بسطام شاهرود به نام داود میرباقری شد
تاریخ : چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 | ساعت 22 و 04 دقیقه و 12 ثانیه | نویسنده : عصرهنر


همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) توسط شهردار بسطام شهرستان شاهرود خیابانی در این شهر به نام داود میرباقری شد
شهردار بسطام شهرستان شاهرود به دلیل فعالیت های گسترده هنری داود میرباقری در ساخت مجموعه های تلویزیونی در این منطقه، برای قدردانی از این هنرمند امروز چهارشنبه طی مراسمی با حضور عوامل سریال مجموعه "یلدا" و جمعی از مسوولان این منطقه یکی از خیابان های اصلی بسطام را به نام "داود میرباقری" ثبت کرد.

دراین مراسم که با حضور جمعی از هنرمندان واعضای شورای شهر شاهرود برگزار شد، داود میرباقری  ضمن ابراز خرسندی از مهمان نواری مردم هنردوست شاهرود ، گفت: از مردم شاهرود و بسطام تشکر می کنم که چنین لطفی را در حق من کردند.
وی که متولد شاهرود نیر می باشد، ادامه داد: مردم ایران همیشه نشان داده اند که به هنرمندان اهمیت داده و احترام می گذارند و من تنها چیزی که می توانم بگویم اینکه خوشحالم.
میرباقری در خصوص ساخت سریال "سلمان فارسی" اظهار کرد: امیدوارم همکاری های لازم برای ساخت سریال "سلمان فارسی" انجام شود چرا که برای ساخت این مجموعه باید دقت بسیاری شود.

گفتنی است، مجموعه "یلدا" به کارگردانی حسین میرباقری اولین سریال مناسبتی مركز سیمافیلم است كه با مضمون احیای سنت تعزیه خوانی، دهه آخر ماه صفر در دوازده قسمت از شبكه اول سیما پخش شد . این سریال در راستای سیاست های مركز سیمافیلم مبنی بر تمركز زدایی از پایتخت و پرداختن به فرهنگ و سنن سایر شهرها در شهرستان های شاهررود و بسطام مقابل دوربین رفت.بهناز وفایی وخدت
طبقه بندی: خبر،
برچسب ها: عصر هنر، بهنازوفایی وحدت، داود میرباقری، سریال یلدا، حسن میرباقری، محمدرضا شریفی‌نیا، حمیدرضا آذرنگ، الهام پاوه‌نژاد، سیدمهرداد ضیائی، کاظم هژیرآزاد، بیژن افشار، حامد میرباقری، سحر افتاده، مارال فتحی منشی صحنه، امیر سلطان‌زاده، مدیر تولید، محسن موسوی طراح گریم، مهران برومند، مشاور تولید و برنامه‌ریزی، بهروز خوش رزم تهیه کننده، کارگردان، سینما، تلویزیون، نویسنده،

  • قیمت سکه
  • قالب پرشین بلاگ
  • ضایعات