تبلیغات
عصرهنر WWW.ASREHONAR.NET - دیدار انجمن سینما داران با مسئولان بانك آینده در سازمان سینمایی درباره "سینما كارت"
تاریخ : سه شنبه 3 تیر 1393 | ساعت 18 و 51 دقیقه و 24 ثانیه | نویسنده : عصرهنر
  صبح امروز – سه شنبه  چهارم تیر – به جهت ایجاد هماهنگی در خصوص  طرح سینما كارت  جلسه ای میان هیأت مدیره انجمن سینما داران و مسئولین شركت " ارتباط فردا" بانك آینده و با حضور دكتر " محمد احسانی " معاون  سازمان سینمایی و مهندس " مجید مسچی " مدیر عامل موسسه سینما شهر در سازمان سینمایی برگزار شد .

به گزارش عصرهنر به نفل از روابط عمومی سازمان سینمایی ، در این جلسه كه با هدف هماهنگی دو ركن اصلی اجرای طرح "سینما كارت " بر گزار شد ، طرفین  با طرح مسائل و مشكلات مربوطه ،  به تفاهم در خصوص اجرا ی هر چه بهتر این طرح در راستای رضایتمندی هر چه بیشتر مخاطبین رسیدند.

درابتدای جلسه  مهندس "مجید مسچی" با بیان سابقه ای ناموفق از اجرای طرحی مشابه سینما كارت  در 10 سال پیش ، طرح فعلی را بسیار متفاوت و با برنامه ریزی درست در جهت بر آوردن اهداف سازمان سینمایی در جذب مخاطب همراه با پیش بینی رضایت مندی تماشا گران با همكاری بانك آینده و سینما داران دانست  .

در ادامه "سید حامد قناد پور " مدیر عامل شركت " ارتباط فردا " به سینما داران اطمینان داد كه بانك آینده در ارائه سرویس های مورد نظر سینما ها ، پشتیبانی خوب و مناسبی  خواهد داشت و حتی بانك آینده این آمادگی را دارد كه تمامی سرویس های خدماتی خود را در سالن سینما به انجام رساند.

در این جلسه  هیأت مدیره انجمن سینما داران  نیز ضمن استقبال از این طرح اعلام كردند كه در اجرای هر چه بهتر طرح سینما كارت تلاش خواهند كرد.

در پایان جلسه "محمد احسانی " با ابراز خرسندی از اجرای این طرح در راستای كمك به سینمای ایران گفت : ما این طرح را با نیت مثبت ادامه خواهیم داد و از نگاه فرهنگی مدیریت بانك آینده نیز تشكر میكنیم .

وی نكته اصلی در اجرای موفقیت آمیز این طرح را در اطلاع رسانی درست و مناسب دانست و گفت : با اطلاع رسانی درست  و آگاهی دادن مردم نسبت به این موضوع ، طرح سینما كارت به صورت یك مطالبه عمومی خواهد شد و انشاء الله بركات خوبی نصیب سینمای ایران خواهد كرد.

سینما كارت ، یك كارت خرید بانكی است كه بصورت مشترك و با همكاری بانك آینده ، سازمان سینمایی و موسسه سینما شهر تهیه شده است .از این كارت می توان فقط به منظور خرید بلیط سینماهای طرف  قرارداد با موسسه سینما شهر و از طریق پایانه های فروشگاهی بانك عامل نصب شده در سینماهای مذكور استفاده نمود.
طبقه بندی: خبر،

  • قیمت سکه
  • قالب پرشین بلاگ
  • ضایعات